|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 06:49
|
|
Bus 216
|
C
|
|
Ballerup Centret (Baltorpvej)
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
|
Baltoppen (Baltorpvej)
|
Kl. 06:51
|
|
Kl. 06:51
|
|
|
|
|
Vestbuen (Baltorpvej)
|
Kl. 06:52
|
|
Kl. 06:52
|
|
|
|
|
Baltorpbakken (Baltorpvej)
|
Kl. 06:53
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
|
Baltorpbakken
|
Kl. 06:53
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
|
Pederstrupvej (Baltorpvej)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
|
Tørveslettevej (Skebjergvej)
|
Kl. 06:56
|
|
Kl. 06:56
|
|
|
|
|
Boesagerskolen (Flodvej)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
|
Smørum Hallen (Flodvej)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
|
Rørkær (Flodvej)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
|
Stangkær (Flodvej)
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
|
Bastkær (Flodvej)
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
|
Råbroparken (Råbrovej)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
|
Nøddelunden (Råbrovej)
|
Kl. 07:02
|
|
Kl. 07:02
|
|
|
|
|
Søagerskolen (Råbrovej)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
|
Smørum Kro (Smørum Bygade)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
|
Hove (Hove Bygade)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
|
Hove Mølle (Hove Møllevej)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
|
Østrup Trafikplads
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
|
Korskær (Hvedstrupvej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
|
Herringløse Bygade (Hvedstrupvej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
|
Herringløse Sportsplads (Hvedstrupvej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
|
Højvangsvænge (Hvedstrupvej)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
|
Hvedstrup (Hvedstrupvej)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
|
Thorbjergvej (Hvedstrupvej)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
|
Ågerup Bibliotek (Ågerupvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
|
Vink - Lille Valby (Lille Valbyvej)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
|
Koldekildevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
|
Rørsangervej (Klosterengen)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
|
Byageren (Klosterengen)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
|
Dronning Sofies Vej (Klosterengen)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Klosterengen)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
|
Kong Valdemars Vej (Algade)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
|
Roskilde St.
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
|
|