Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | Spor | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Helsingør St. | Kl. 14:05 | Re 2257 | 3 | ||||
Snekkersten St. | Kl. 14:08 | Kl. 14:09 | 2 | ||||
Espergærde St. | Kl. 14:11 | Kl. 14:12 | 2 | ||||
Humlebæk St. | Kl. 14:16 | Kl. 14:17 | 2 | ||||
Nivå St. | Kl. 14:20 | Kl. 14:21 | 3 | ||||
Kokkedal St. | Kl. 14:24 | Kl. 14:25 | 2 | ||||
Rungsted Kyst St. | Kl. 14:28 | Kl. 14:29 | 3 | ||||
Vedbæk St. | Kl. 14:32 | Kl. 14:33 | 2 | ||||
Skodsborg St. | Kl. 14:36 | Kl. 14:37 | 2 | ||||
Klampenborg St. | Kl. 14:41 | Kl. 14:42 | 4 | ||||
Hellerup St. | Kl. 14:46 | Kl. 14:47 | 2 | ||||
Østerport St. | Kl. 14:52 | Kl. 14:54 | 4 | ||||
Nørreport St. | Kl. 14:56 | Kl. 14:57 | 2 | ||||
København H | Kl. 15:00 | Kl. 15:04 | 8 | ||||
Valby St. | Kl. 15:08 | Kl. 15:09 | 2 | ||||
Glostrup St. | |||||||
Høje Taastrup St. | Kl. 15:17 | Kl. 15:18 | 4 | ||||
Hedehusene St. | Kl. 15:22 | Kl. 15:23 | 4 | ||||
Trekroner St. | Kl. 15:26 | Kl. 15:27 | 4 | ||||
Roskilde St. | Kl. 15:30 | Kl. 15:31 | 2 | ||||
Viby Sjælland St. | Kl. 15:38 | Kl. 15:39 | 2 | ||||
Borup St. | Kl. 15:43 | Kl. 15:44 | 3 | ||||
Ringsted St. | Kl. 15:53 | Kl. 15:54 | 3 | ||||
Glumsø St. | Kl. 16:01 | Kl. 16:02 | 2 | ||||
Næstved St. | Kl. 16:09 | 3 |