|
Holbæk St.
|
|
|
Kl. 07:38
|
|
Bus 520
|
|
Slagterivej (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Nordvestvej (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Fjordvej (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Stillidsvej (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Skovsangervej (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Hejrevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Fr. Olsensvej (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Rødkælkevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Springstrupvej (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Tusebjerg (Kalundborgvej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Tuse Skole (Tuse Byvej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Tuse Plejehjem (Tuse Byvej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Tuse kirke (Tuse Byvej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Kalundborgvej (Trønningevej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Trønninge (Trønninge By)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Kundby Koloni (Trønningevej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Kundby skole (Trønningevej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Kirkebakken (Bygaden)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Hørtegård (Solbjerggård)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Svinninge St.
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Strandvejen (Hovedgaden)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Skolelodden (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Svinninge Hallen (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Kalundborgvej (Skelbæk)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Snertinge (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Favrbovej (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
Højsted (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
Bregninge (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Nikolinevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Løgtved (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Løgtved Huse (Frederiksberg)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Gl.Skovvej (Frederiksberg)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Højvangen (Parcelvej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Svebølle Skole (Stationsvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Tjørnebjergvej (Stationsvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Viskinge (Kirkebakken)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Ærtebjergvej (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Birkendegård (Holbækvej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Asmindrup, Højskolevej (Holbækvej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Tingvejen (Holbækvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Tømmerupvej (Holbækvej)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
Rådhuset (Holbækvej)
|
Kl. 08:49
|
|
Kl. 08:49
|
|
|
|
Stejlhøj (Holbækvej)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Nørre Allé (Holbækvej)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
Rynkevangskolen (Holbækvej)
|
Kl. 08:52
|
|
Kl. 08:52
|
|
|
|
Slagelsevej (Elmegade)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Nytorv (Elmegade)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
Jernbanegade (Bredgade)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
|
Kalundborg St.
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
|