|
Bella Center St. (Martha Christensens Vej)
|
|
|
Kl. 16:54
|
|
Bus 68
|
|
Bella Center, Indgang Vest
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Center Boulevard (Vejlands Allé)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Vejlands Allé (Artillerivej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
HF Sønderbro (Artillerivej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Rundholtsvej (Artillerivej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Drechselsgade (Artillerivej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Axel Heides Gade (Artillerivej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Kigkurren (Leifsgade)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Halfdansgade (Leifsgade)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Bergthorasgade (Isafjordsgade)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Polititorvet
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
H.C. Ørsteds Vej (Åboulevard)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Hans Egedes Gade (Ågade)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Borups Allé)
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Hillerødgade (Borups Allé)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Nordvestkirken (Utterslevvej)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
Utterslev Torv (Horsebakken)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Hyrdevangen (Horsebakken)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Lærkebakken (Horsebakken)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Mosesvinget (Horsebakken)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Moseskrænten (Maglegårds Allé)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Søborg Magle Kirke (Maglegårds Allé)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Mars Allé (Grønnemose Allé)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Nordtoftevej (Mars Allé)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Mars Allé (Gladsaxevej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Dalen (Gladsaxevej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Gladsaxevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Gladsaxe Kirke (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Gladsaxe Skole (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Kronhjortvej (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Buddinge Hovedgade (Møllemarken)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Bagsværdfortet (Møllemarken)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Stengården St. (Gammelmosevej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Triumfvej (Gammelmosevej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Frithjofsvej (Gammelmosevej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Gammelmosevej (Stengårds Allé)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Stenkrogen (Stengårds Allé)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Enighedsvej (Stengårds Allé)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Bagsværdvej (Stengårds Allé)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
|
Nybrovej (Engelsborgvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Lyngby St. (Jernbanepladsen)
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
|