|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 06:30
|
|
Bus 123
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 06:31
|
|
Kl. 06:31
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 06:32
|
|
Kl. 06:32
|
|
|
|
Sportsvej (Hovedvejen)
|
Kl. 06:33
|
|
Kl. 06:33
|
|
|
|
Herstedøstervej (Roskildevej)
|
Kl. 06:34
|
|
Kl. 06:34
|
|
|
|
Roholmsvej (Roskildevej)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
Rønne Alle (Roskildevej)
|
Kl. 06:37
|
|
Kl. 06:37
|
|
|
|
Albertslundvej (Roskildevej)
|
Kl. 06:38
|
|
Kl. 06:38
|
|
|
|
Herstedlund Skole (Roskildevej)
|
Kl. 06:39
|
|
Kl. 06:39
|
|
|
|
Vridsløsevej (Roskildevej)
|
Kl. 06:39
|
|
Kl. 06:39
|
|
|
|
Store Vejleå (Roskildevej)
|
Kl. 06:41
|
|
Kl. 06:41
|
|
|
|
Klovtoftekrydset (Taastrup Hovedgade)
|
Kl. 06:43
|
|
Kl. 06:43
|
|
|
|
Taastrup Nykirke (Taastrup Hovedgade)
|
Kl. 06:43
|
|
Kl. 06:43
|
|
|
|
Taastrup St.
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Fredensvej (Vesterparken)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Gasværksvej, Vesterparken (Vesterparken)
|
Kl. 06:46
|
|
Kl. 06:46
|
|
|
|
Espens Vænge (Høje Taastrup Vej)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Kuldyssen (Høje Taastrup Vej)
|
Kl. 06:48
|
|
Kl. 06:48
|
|
|
|
City 2 (Bornholms Allé)
|
Kl. 06:49
|
|
Kl. 06:49
|
|
|
|
Høje Taastrup St.
|
Kl. 06:52
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
Hallandsparken (Hallands Boulevard)
|
Kl. 06:53
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
Gregersensvej (Roskildevej)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
Hakkemosevej (Roskildevej)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
Høje Taastrup Gade (Roskildevej)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Baldersbuen (Roskildevej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Topager (Roskildevej)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Storager (Hovedgaden)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Hedehusene Skole (Hovedgaden)
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
Kallerupvej (Hovedgaden)
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
Hedehusene St.
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
Brandhøjgårdsvej (Hovedgaden)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
Hedelykken (Hovedgaden)
|
Kl. 07:02
|
|
Kl. 07:02
|
|
|
|
Rockwools Fabrik (Hovedgaden)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
Hedelandsvej (Københavnsvej)
|
Kl. 07:04
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
Lykkegårdsvej (Københavnsvej)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Marbjergvej (Københavnsvej)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Undervisningscenter (Københavnsvej)
|
Kl. 07:07
|
|
Kl. 07:07
|
|
|
|
Navervej (Københavnsvej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Roskilde Postcenter (Københavnsvej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Østre Ringvej (Københavnsvej)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
Hedevænget (Københavnsvej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Kong Valdemars Vej (Algade)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
|