|
Sorø St. (Stationspladsen)
|
|
|
Kl. 18:55
|
|
Bus 570
|
|
Enghavevej (Banevej)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Sorø Akademi (Priorgade)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Holberg Arkaden (Rolighed)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Sorø Byterminal (Rådhusvej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Møllehaven (Holbækvej)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Acasievej (Holbækvej)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Apotekervej (Holbækvej)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Røde Kors Hjem (Holbækvej)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Pedersborg Søholm (Holbækvej)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Østervænget (Elmebjergvej)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Fulbyvej (Elmebjergvej)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Elmebjergvej
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Juliesmindevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Pedersborg Huse (Kalundborgvej)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Lange Løng (Kalundborgvej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Bromme (Kalundborgvej)
|
Kl. 19:13
|
|
Kl. 19:13
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
Munke Bjergby Kirke (Kirkebakkevej)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
Tersløse Kirke (Holbergsvej)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
Fasanvej (Holbergsvej)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
Henriksvej (Per Degns Vej)
|
Kl. 19:24
|
|
Kl. 19:24
|
|
|
|
Solparken (Ventemøllevej)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
Dianalund, Torvet (Ventemøllevej)
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
Dianalund, Filadelfia (Holbergsvej)
|
Kl. 19:28
|
|
Kl. 19:28
|
|
|
|
|
Dianalund St. (Stationsvej)
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
|