|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
|
|
Kl. 17:44
|
|
Bus 33
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Kongelundsvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Slusevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Kanadavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Toskiftevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Gårdfæstevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Røde Mellemvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Vejlands Allé (Englandsvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Sundbyvestervej (Englandsvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Dyvekeskolen (Englandsvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Englandsvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Tingvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Grønjords Kollegiet (Amagerfælledvej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Hørgården (Amagerfælledvej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Njalsgade)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
|