|
Skovlunde St.
|
|
|
Kl. 15:52
|
|
Bus 142
|
|
Center Syd (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Skovlunde Kirkegård (Harrestrupvej)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Morelvej (Harrestrupvej)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Kløvertoften (Harrestrupvej)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Lindeengen (Harrestrupvej)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
HF Kildegård (Harrestrupvej)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
Bus 142
|
|
Omegnens Fritids HF (Harrestrupvej)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Ravnstrupgård (Harrestrupvej)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Harrestrupvænge (Harrestrupvej)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Ny Vestergård (Statenevej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Ejbylund (Statenevej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Ejbytoften (Ejby Mosevej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Ejby Mosevej (Ejby Industrivej)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Ejby Industrivej (Erhvervsvej)
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
Islevdalvej (Erhvervsvej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Hobrovej (Islevdalvej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Islevdalvej (Jyllingevej)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Højrisvej (Jyllingevej)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Rødovrevej (Jyllingevej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Damhusengen (Jyllingevej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Krogebjerg (Jyllingevej)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Jyllingevej St.
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Jyllingevej (Ålekistevej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Klitmøllervej (Ålekistevej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
Helga Larsens Plads (Jydeholmen)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
Vanløse St., Jydeholmen (Jydeholmen)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
|