|
Ringsted St.
|
|
|
Kl. 19:01
|
|
Bus 680
|
|
|
Odinsvej (Næstvedvej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
|
Ahorn Allé (Næstvedvej)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
|
Høm Møllevej (Næstvedvej)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
|
Høm Byvej (Næstvedvej)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
|
Ringsted Lilleskole (Næstvedvej)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
|
Vetterslev (Næstvedvej)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
|
Suså Landevej (Sandbyvej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
|
Sandby (Sandbyvej)
|
Kl. 19:12
|
|
Kl. 19:12
|
|
|
|
|
Glumsø, Realskolevej (Ringstedvej)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
|
Glumsø St. (Stationsvej)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
Bus 680
|
|
|
Glumsø, Stationsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
|
Østergårdsvej (Østergade)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
|
Vink - Ravnstrup (Ravnstrupvej)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
|
Susåskolen, Afd. Herlufmagle (Helgesvej)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
|
Irisvænget (Helgesvej)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
|
Fasanvænget (Helgesvej)
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
|
Stenagergårdsvej (Helgesvej)
|
Kl. 19:29
|
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
|
Gelsted (Helgesvej)
|
Kl. 19:30
|
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
|
Slettevej (Helgesvej)
|
Kl. 19:30
|
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
|
Skolemarken (Helgesvej)
|
Kl. 19:30
|
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
|
Helgesvej (Skåremosevej)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
|
Køberupvej (Næstvedvej)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
|
Stenskovvej (Ringstedgade)
|
Kl. 19:33
|
|
Kl. 19:33
|
|
|
|
|
Sorøvej (Ringstedgade)
|
Kl. 19:36
|
|
Kl. 19:36
|
|
|
|
|
Holsted Alle (Ringstedgade)
|
Kl. 19:37
|
|
Kl. 19:37
|
|
|
|
|
Rønnevej (Ringstedgade)
|
Kl. 19:38
|
|
Kl. 19:38
|
|
|
|
|
Skovbrynet (Ringstedgade)
|
Kl. 19:38
|
|
Kl. 19:38
|
|
|
|
|
Vinkelvej (Ringstedgade)
|
Kl. 19:39
|
|
Kl. 19:39
|
|
|
|
|
Herlufsvænge (Ringstedgade)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:40
|
|
|
|
|
Næstved Sygehus (Ringstedgade)
|
Kl. 19:41
|
|
Kl. 19:41
|
|
|
|
|
Farimagsvej
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 19:45
|
|
|
|
|
E
|