|
Høng St. (Jernbanevej)
|
|
|
Kl. 17:33
|
|
Bus 545
|
|
Østergade (Hovedgaden)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Tinghuset (Hovedgaden)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Snæbumgårdsvej (Skovvej)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Sæby, Skrænten (Sæbyvej)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Bødkervænget (Sæbyvej)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Vink - Tissøgård (Søvejen)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Værslevstien (Bygaden)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Jerslev, Hvidebækhallen (Bygaden)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Hørstien (Hovedgaden)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Engstien (Hovedgaden)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Ubby, Rådhusstien (Hovedgaden)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Hovvej (Hovedgaden)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Ubby Forsamlingshus (Hovedgaden)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Nordhældvej (Gl Sorøvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Stigsager (Gl Sorøvej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Rørby (Gl Sorøvej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Mogensbanke (Møllevangen)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Tejbjergvej (Årbygade)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Årby, Gl Frysehus (Årbyvej)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Årbyvej (Slagelsevej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Engvej (Hareskovvej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Hareskovvej (Gl Hovvej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Åvænget (Slagelsevej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Hanevænget (Slagelsevej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Svanevej (Slagelsevej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Niels Valdemars Allé (Slagelsevej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Knuds Allé (Slagelsevej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Slagelsevej (Elmegade)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Nytorv (Elmegade)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Jernbanegade (Bredgade)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Kalundborg St.
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
|