|
Trekroner St.
|
|
|
Kl. 08:42
|
|
Bus 201A
|
|
RUC Syd (Trekroner Allé)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Lysalleen (Nordens Parkvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Linkøpingvej (Nordens Parkvej)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
Herregårdsvej, bussluse (Herregårdsvej)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Himmelev Rideklub (Herregårdsvej)
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Egegårdsparken (Herregårdsvej)
|
Kl. 08:49
|
|
Kl. 08:49
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Hødersvej (Haraldsborgvej)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
Stændertorvet (Palæstræde)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Møllehusvej (Holbækvej)
|
Kl. 09:10
|
|
Kl. 09:10
|
|
|
|
Neergårdsvej (Holbækvej)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
Fælledvej (Holbækvej)
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:12
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 09:13
|
|
Kl. 09:13
|
|
|
|
Låddenhøj (Holbækvej)
|
Kl. 09:13
|
|
Kl. 09:13
|
|
|
|
Kristiansminde Plejecenter (Holbækvej)
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Gyldenkærnevej (Holbækvej)
|
Kl. 09:16
|
|
Kl. 09:16
|
|
|
|
Stamvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 09:18
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Svogerslev Kirke (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 09:18
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Søstien (Kongemarksvej)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
Søtoften (Kongemarksvej)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Svogerslev, Søbredden (Kongemarksvej)
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
|