|
Hastrup (Hastrup Bygade)
|
|
|
Kl. 08:29
|
|
Bus 212
|
|
Vink - Hastrupvej (Hastrupvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Snoldelev Kirke (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Bødkers Vænge (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Pilevænge (Snoldelev Bygade)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Køgevej (Salløvvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Fabriksparken (Salløvvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Nørrevej (Brordrupvej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Stenbakkegård (Brordrupvej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Gadstrup Mose (Svanevej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Gadstrupparken (Svanevej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Svanevej (Ramsømaglevej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Gadstrup Kirke (Slotsbakken)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Gadstrup St. (Hovedgaden)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
Fabriksparken (Salløvvej)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
Snoldelev Bygade (Køgevej)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Finervej (Køgevej)
|
Kl. 08:42
|
|
Kl. 08:42
|
|
|
|
Skalstrupvej (Køgevej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Lufthavnsvej (Køgevej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Tjærebyvej (Køgevej)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Vor Frue Hovedgade
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Vor Frue Kirke (Vor Frue Hovedgade)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Ærøvej (Vor Frue Hovedgade)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Jordbrugsskolen (Køgevej)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Gartnervang (Køgevej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
Ringparken (Køgevej)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Køgevej)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
|