|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
|
|
Kl. 12:43
|
|
Bus 36
|
|
Ellehammersvej (Amager Strandvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Amager Strandvej (Skøjtevej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Oberst Kochs Allé (Skøjtevej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Ved Diget (Kastruplundgade)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Bredager Torv (Kastruplundgade)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Skottegårdsskolen (Saltværksvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Mosrosevej (Saltværksvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Tårnbyvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
Melstedvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Englandsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
HF ved Pilegården (Oliefabriksvej)
|
Kl. 13:02
|
|
Kl. 13:02
|
|
|
|
Fjelstrupvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
Holdkærs Ager (Oliefabriksvej)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 13:05
|
|
Kl. 13:05
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 13:07
|
|
Kl. 13:07
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
|