|
Hastrup, Fasanvej (Langelandsvej)
|
|
|
Kl. 16:49
|
|
Bus 101A
|
|
Hastrupparken (Langelandsvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Hastrupskolen (Langelandsvej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Lerbæk Torv (Søsvinget)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Klemmenstrupgård (Søsvinget)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Vandstjernevej (Søsvinget)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Brudelysvej (Søsvinget)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Bregnevej (Marksvinget)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Blåbærparken (Marksvinget)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Boholtecentret (Marksvinget)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Marksvinget (Parkvej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Ellemarken (Parkvej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Skellet (Parkvej)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Gymnasievej (Parkvej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Torvebyen (Blegdammen)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Fændediget (Bag Haverne)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Køge St.
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Bjerggade (Niels Juels Gade)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Møllebo Omsorgscenter (Nørre Boulevard)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Græsmarksvej (Nørre Boulevard)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Uglevej (Stensbjergvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Norsvej (Stensbjergvej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Køge Sygehus (Lykkebækvej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Ølby St.
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Stensbjergvej (Karlemosevej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Karlemosevej
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Campus Køge (Lyngvej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Centervej (Nordhøj)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Bragesvej (Mimersvej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Ølsemagle Kirkevej
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
|
Køge Nord St. (Nordstjernen)
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
|