|
Slagelse, Skovsø (Sorøvej)
|
|
|
Kl. 08:33
|
|
Bus 903
|
|
Pantholm (Søndermarksvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Hallingås (Søndermarksvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Byskovvej (Søndermarksvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Solbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Stikkelsbærvej (Vendepladsen)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Hindbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Søndermarksvej (Byskovvej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Byskov Alle (Byskovvej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Ægirsvej (Byskovvej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Skovvejen (Grønningen)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Skovlodsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 08:42
|
|
Kl. 08:42
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Ålandsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Parkvænget (Parkvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Gørtlergade (Smedegade)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
Rådhuspladsen (Torvegade)
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:52
|
|
|
|
Elmevej (Valbyvej)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Ndr. Ringgade (Valbyvej)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Valbyvej (Ndr. Ringgade)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
Rosenkildevej (Ndr. Ringgade)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Nørrevangsskolen (Rosenkildevej)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Rosenkildeparken (Rosenkildevej)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
|
Blomstergården (Rosenkildevej)
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
|