|
Herlev St.
|
|
|
Kl. 12:16
|
|
Bus 165
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Herlevvænge (Herlev Bygade)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Herlev Bygade (Herlevgårdsvej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Vindebyvej (Herlevgårdsvej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Smaragdvej (Hjortespringvej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Borgerdiget (Hjortespringvej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Køllegårdsvej (Hjortespringvej)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Persillehaven (Hjortespringvej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Kildegårdskolen (Gammel Klausdalsbrovej)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Gammelgårdsvej (Gammel Klausdalsbrovej)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Højergårdsvej (Gammel Klausdalsbrovej)
|
Kl. 12:29
|
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
Hjortespringbadet (Skinderskovvej)
|
Kl. 12:30
|
|
Kl. 12:30
|
|
|
|
Krebsdammen, Midt (Krebsdammen)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Sortemosevej (Hækmosen)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Egebjergvej (Syvendehusvej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Kikudbakken (Syvendehusvej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Damsagervej (Syvendehusvej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Elme Allé (Skovbovænget)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Ravnehusvej (Skovbovænget)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Mosevænget (Skovbovænget)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Skandrups Allé (Skovbovænget)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Pilevænget (Skovbovænget)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Hareskov St. (Stationsvej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Gl. Hareskovvej (Skovmose Allé)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Skovbovænget (Skovmose Allé)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Tibberup Allé (Skovmose Allé)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Teglbrændertoften (Tibberup Allé)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Lærketoften (Tibberup Allé)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Åvej (Tibberup Allé)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Tibbevangen (Ny Hjortespringvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Mosedybet (Værebrovej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Bagsværd Svømmehal (Værebrovej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Værebroparken
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Granvej (Vadstrupvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
Bagsværd St., Bindeledet (Bindeledet)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
Bus 165
|
|
Hareskovbo (Bagsværdvej)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
|
Bakkegården (Bagsværd Hovedgade)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Bagsværd St.
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
|