|
Ved Holte St. (Vejlesøvej)
|
|
|
Kl. 17:42
|
|
Bus 190
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Pile Allé (Øverødvej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Kirsebær Allé (Vestre Paradisvej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Vestre Paradisvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Paradishegnet (Vestre Paradisvej)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Nordre Paradisvej (Vestre Paradisvej)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Vestre Paradisvej (Borgmester Schneiders Vej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Søterrassen (Borgmester Schneiders Vej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Skovlyskolen (Borgmester Schneiders Vej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Skovlytoften (Borgmester Schneiders Vej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Borgmester Schneiders Vej (Øverødvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Søbakkevej (Øverødvej)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Vestre Paradisvej (Øverødvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Pile Allé (Øverødvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Ved Holte St. (Vejlesøvej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Vejlesøparken (Grønnevej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Parkvej (Grønnevej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Virum Torv (Grønnevej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Hasselvej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Kongevejen (Skodsborgvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Holmeparken (Skodsborgvej)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Teknikerbyen (Skodsborgvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Skodsborgvej (Ørholmvej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Ørholm St. (Ørholmvej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Kulsviervej (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Lundtofte Skole (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Nøjsomhedsvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Lundtofte Kirke (Lundtoftevej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Danmarksvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Bøgeparken (Lundtoftevej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Fysikvej (Anker Engelunds Vej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Fysikvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Elektrovej (Lundtoftevej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Lyngby Svømmehal (Lundtoftevej)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Lyngvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Carlshøjvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
Klampenborgvej (Firskovvej)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
|