Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden) | Kl. 05:52 | Bus 318 | ||||
Kærvej (Selsøvej) | Kl. 05:52 | Kl. 05:52 | ||||
Vibevej, Marbækhallen (Selsøvej) | Kl. 05:53 | Kl. 05:53 | ||||
Manderup (Selsøvej) | Kl. 05:55 | Kl. 05:55 | ||||
Selsø Kirke (Selsøvej) | Kl. 05:57 | Kl. 05:57 | ||||
Sønderby (Skovvejen) | Kl. 06:02 | Kl. 06:02 | ||||
Østby (Baunehøjvej) | Kl. 06:06 | Kl. 06:06 | ||||
Teglværksvej (Østbyvej) | Kl. 06:08 | Kl. 06:08 | ||||
Kildevej (Østbyvej) | Kl. 06:10 | Kl. 06:10 | ||||
Egevej (Østbyvej) | Kl. 06:11 | Kl. 06:11 | ||||
Torpevej (Østergade) | Kl. 06:11 | Kl. 06:11 | ||||
Skuldelev Kirke (Østergade) | Kl. 06:13 | Kl. 06:13 | ||||
Tørslev (Tørslevvej) | Kl. 06:17 | Kl. 06:17 | ||||
Gerlev (Bygaden) | Kl. 06:20 | Kl. 06:20 | ||||
Egelundsvej (Skovnæsvej) | Kl. 06:24 | Kl. 06:24 | ||||
Willumsens Museum (Færgevej) | Kl. 06:27 | Kl. 06:27 | ||||
Rosenvænget (Færgevej) | Kl. 06:27 | Kl. 06:27 | ||||
Borgervænget (Færgevej) | Kl. 06:28 | Kl. 06:28 | ||||
Skyllebakkegade (Færgevej) | Kl. 06:29 | Kl. 06:29 | ||||
Kalvøvej (Bruhnsvej) | Kl. 06:29 | Kl. 06:29 | ||||
Frederikssund St. | Kl. 06:31 |