|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
|
|
Kl. 16:04
|
|
Bus 470R
|
|
Selandia (Vestre Ringgade)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Vesterport (Vestre Ringgade)
|
Kl. 16:06
|
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
Hansensvej (Næstvedvej)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Samsøvej (Bjergbygade)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Havretoften (Bjergbygade)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
Bjarkesvej (Skælskørvej)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Galgebakkevej (Skælskør Landevej)
|
Kl. 16:12
|
|
Kl. 16:12
|
|
|
|
Slots Bjergbyvej (Hashøjvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Plejecenter Bjergbyparken (Hashøjvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Felixvej (Hashøjvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Gerlev Idrætshøjskole (Skælskør Landevej)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Lundforlund (Skælskør Landevej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
Fårdrupvej (Skælskør Landevej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Baunehøjvej (Skælskør Landevej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Pederstræde (Skælskør Landevej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Boeslunde kirke (Sønderupvej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Sønderupsønder (Slagelse Landevej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Tranderup (Slagelse Landevej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Holmevej, SANO (Slagelsevej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Harboes Vænge (Skovvej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Havnepladsen (Havnevej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Skælskør Busterminal (Stationsvej)
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
|