|
Bella Center St. (Martha Christensens Vej)
|
|
|
Kl. 17:47
|
|
Bus 34
|
|
Digevej (Vejlands Allé)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Røde Mellemvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Vejlands Allé (Englandsvej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Følfodvej (Englandsvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Skalbjergvej (Englandsvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Englandsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Plejehjemmet Løjtegårdsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Amagerhallen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Løjtegårdsskolen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Højskole Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Tømmerup Stationsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Østbirk Allé (Tømmerupvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Høgsbrovej (Tømmerupvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Hjallerup Allé (Ugandavej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Tornholms Ager (Ugandavej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Vestamager Centret (Ugandavej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
|