|
Espergærde St.
|
|
|
Kl. 16:59
|
|
Bus 340
|
|
Espergærde Center, Øst (Kløvermarken)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Stokholmsvej (Kløvermarken)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Ved Bækken (Kofod Anchers Vej)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Ametystvej (Kofod Anchers Vej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Gl. Tibberupvej (Hornbækvej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Kellerisvej (Hornbækvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Jernmagervej (Hornbækvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Kvistgård St.
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Farversøvej (Munkegårdsvej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Kvistgård, Tårnvej (Munkegårdsvej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Vestkrogen (Hornbækvej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Helsingørsvej (Hornbækvej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Kathøjvej (Hornbækvej)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Tinkerupvej (Hornbækvej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Tikøb Kirke (Kvistgårdsvej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Tikøb (Fredensborgvej)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Harreshøjvej (Søgårdsvej)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Tikøb Skole (Harreshøjvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Gurrevej (Hornbækvej)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Gæslingevej (Hornbækvej)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Enebærvej (Hornbækvej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Hornbækvej (Esrumvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Aggebogårdsvej (Esrumvej)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Vink - Bøtterup (Bøtterupvej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Havreholm Slot (Klosterrisvej)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Havreholmvej (Klosterrisvej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Havreholm, Hellebjergvej (Havreholmvej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Havreholmvej ud for nr. 24 (Havreholmvej)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Horneby (Hornebyvej)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Engdalen (Hornebyvej)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Thorshøj Allé (Hornebyvej)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
Birkevej (Nordre Strandvej)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
|
Hornbæk St.
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
|