|
Hundige St.
|
|
|
Kl. 21:32
|
|
Bus 600S
|
|
Waves, Hundige (Hundige Centervej)
|
Kl. 21:33
|
|
Kl. 21:33
|
|
|
|
Gersagerparken (Godsvej)
|
Kl. 21:34
|
|
Kl. 21:34
|
|
|
|
Hundige Kirke (Eriksmindevej)
|
Kl. 21:35
|
|
Kl. 21:35
|
|
|
|
Krogager (Eriksmindevej)
|
Kl. 21:36
|
|
Kl. 21:36
|
|
|
|
Greve Borgerhus (Lillevangsvej)
|
Kl. 21:39
|
|
Kl. 21:39
|
|
|
|
Greve St.
|
Kl. 21:41
|
|
Kl. 21:41
|
|
|
|
Hedelyparken (Greve Centervej)
|
Kl. 21:43
|
|
Kl. 21:43
|
|
|
|
Blågårdsvej (Greve Centervej)
|
Kl. 21:44
|
|
Kl. 21:44
|
|
|
|
Ventrupparken (Greve Centervej)
|
Kl. 21:45
|
|
Kl. 21:45
|
|
|
|
Ventrupvej (Greve Centervej)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 21:47
|
|
Kl. 21:47
|
|
|
|
Grevetoften (Greve Bygade)
|
Kl. 21:48
|
|
Kl. 21:48
|
|
|
|
Vesterbjerg
|
Kl. 21:49
|
|
Kl. 21:49
|
|
|
|
Tune Kursuscenter (Grevevej)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
Åkandevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
Lotusvej (Tune Parkvej)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
Pilevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 21:55
|
|
Kl. 21:55
|
|
|
|
Tune Center (Nørregade)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Tune Kirke (Nørregade)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Mosestykket (Roskildevej)
|
Kl. 22:01
|
|
Kl. 22:01
|
|
|
|
Vindinge, Stenlandsvej (Tunevej)
|
Kl. 22:03
|
|
Kl. 22:03
|
|
|
|
Vindinge, Ved Kirken (Tingvej)
|
Kl. 22:04
|
|
Kl. 22:04
|
|
|
|
Højvanggård (Tingvej)
|
Kl. 22:04
|
|
Kl. 22:04
|
|
|
|
Østre Ringvej (Vindingevej)
|
Kl. 22:07
|
|
Kl. 22:07
|
|
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 22:09
|
|
Kl. 22:09
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
Kl. 22:12
|
|
Kl. 22:14
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 22:16
|
|
Kl. 22:16
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 22:21
|
|
Kl. 22:21
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 22:28
|
|
Kl. 22:28
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 22:33
|
|
Kl. 22:33
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 22:36
|
|
Kl. 22:36
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 22:37
|
|
Kl. 22:37
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 22:39
|
|
Kl. 22:39
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 22:40
|
|
Kl. 22:40
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 22:42
|
|
Kl. 22:42
|
|
|
|
Hans Erik Nielsens Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 22:45
|
|
Kl. 22:45
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 22:50
|
|
Kl. 22:50
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 22:53
|
|
Kl. 22:53
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Gørløse (Hovedvejen)
|
Kl. 23:07
|
|
Kl. 23:07
|
|
|
|
|
Gørløse St. (Stationsvej)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Freerslev (Roskildevej)
|
Kl. 23:11
|
|
Kl. 23:11
|
|
|
|
Jernaldervejen (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 23:16
|
|
Kl. 23:16
|
|
|
|
Peder Oxes Allé, Novo (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
Trollesminde Allé (Peder Oxes Allé)
|
Kl. 23:18
|
|
Kl. 23:18
|
|
|
|
Frederiksborgcentret, Royal Stage (Milnersvej)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 23:23
|
|
|
|
|