|
Hornbæk St.
|
|
|
Kl. 18:17
|
|
Bus 340
|
|
Birkevej (Nordre Strandvej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Thorshøj Allé (Hornebyvej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Engdalen (Hornebyvej)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Horneby (Hornebyvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Havreholmvej ved nr. 24 (Havreholmvej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Havreholm, Hellebjergvej (Havreholmvej)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Havreholmvej (Klosterrisvej)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Havreholm Slot (Klosterrisvej)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Vink - Bøtterup (Bøtterupvej)
|
Kl. 18:28
|
|
Kl. 18:28
|
|
|
|
Aggebogårdsvej (Esrumvej)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Esrumvej (Hornbækvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Enebærvej (Hornbækvej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Gæslingevej (Hornbækvej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Gurrevej (Hornbækvej)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Tikøb Skole (Harreshøjvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Harreshøjvej (Søgårdsvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Tikøb (Fredensborgvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Tikøb Kirke (Kvistgårdsvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Tinkerupvej (Hornbækvej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Kathøjvej (Hornbækvej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Helsingørsvej (Hornbækvej)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
Vestkrogen (Hornbækvej)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
Kvistgård, Tårnvej (Munkegårdsvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Farversøvej (Munkegårdsvej)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Kvistgård St.
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Jernmagervej (Hornbækvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Kellerisvej (Hornbækvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Ametystvej (Kofod Anchers Vej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Ved Bækken (Kofod Anchers Vej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Stokholmsvej (Kløvermarken)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Espergærde Center, Øst (Kløvermarken)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Espergærde St.
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
|