|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 17:23
|
|
Bus 335
|
|
Sødalen (Hammersholtvej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Jagtvej (Hammersholtvej)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Engsvinget (Funkevej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Hulvejen (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Slettebjerget (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Brødeskovvej (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
Kirkeltevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
Borupvang (Gydevang)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Gydevang 26 (Gydevang)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Hejrevang (Gydevang)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Gydevang (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Lillerød Hallerne (Banevang)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
Poppelvej (Banevang)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Allerød St., Banevang Vest (Banevang)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
Allerød St.
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Centerhallen (Lilledal)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Prøvestensvej (Kollerødvej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Anemonevej (Kollerødvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Allerød Gymnasium (Rådhusvej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Engholmskolen (Rådhusvej)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Gl. Lyngevej (Rådhusvej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Duevej (Lyngevej)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Musikskolen (Lyngevej)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Farremosen (Lyngevej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Nymøllevej (Farremosen)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Vassingerød (Nymøllevej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Nymøllevej (Tofteengen)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Tofteengen (Vassingerødvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Nordkranvej (Vassingerødvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Nøglegårdsvej (Vassingerødvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Vassingerødvej (Nøglegårdsvej)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Nymøllevej (Slangerupvej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Stutsborg Rideskole (Slangerupvej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Slangerupvej (Lillevangsvej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Plejehjemmet Lillevang (Lillevangsvej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Dyssevangen (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Idrætsvænget (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Kærvej (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Farum Gydevej (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Gammelgårdsvej (Ryttergårdsvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
|