|
Aalborg St. (Perron C3)
|
|
|
Kl. 21:15
|
|
Bus 52
|
C3
|
|
Sygehus Syd (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 21:18
|
|
Kl. 21:18
|
|
|
|
|
Skipperen (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 21:19
|
|
Kl. 21:19
|
|
|
|
|
Mariendal Mølle (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 21:22
|
|
Kl. 21:22
|
|
|
|
|
Sofiendal Skole (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 21:23
|
|
Kl. 21:23
|
|
|
|
|
Stationsmestervej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 21:25
|
|
Kl. 21:25
|
|
|
|
|
Bilka (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 21:27
|
|
Kl. 21:27
|
|
|
|
|
Ikea (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 21:28
|
|
Kl. 21:28
|
|
|
|
|
Atletikvej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 21:29
|
|
Kl. 21:29
|
|
|
|
|
Marathonvej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 21:29
|
|
Kl. 21:29
|
|
|
|
|
Skipper Clements Vej ( Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 21:30
|
|
Kl. 21:30
|
|
|
|
|
Svenstrup Skolevej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 21:31
|
|
Kl. 21:31
|
|
|
|
|
Svenstrup Station (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 21:32
|
|
Kl. 21:32
|
|
|
|
|
Stubmøllevej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 21:32
|
|
Kl. 21:32
|
|
|
|
|
Runesvinget (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 21:33
|
|
Kl. 21:33
|
|
|
|
|
Buen (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 21:33
|
|
Kl. 21:33
|
|
|
|
|
Bonderupvej (Hobrovej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 21:35
|
|
Kl. 21:35
|
|
|
|
|
Ellidshøj (Ellidshøjvej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 21:37
|
|
Kl. 21:37
|
|
|
|
|
Mjels Bro (Ellidshøjvej / Ellidshøj)
|
Kl. 21:37
|
|
Kl. 21:37
|
|
|
|
|
Klæstrupholmvej (Ellidshøjvej / Ellidshøj)
|
Kl. 21:39
|
|
Kl. 21:39
|
|
|
|
|
Annerup (Hobrovej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 21:41
|
|
Kl. 21:41
|
|
|
|
|
Hermesvej (Hobrovej / Støvring)
|
Kl. 21:42
|
|
Kl. 21:42
|
|
|
|
|
Støvring St. (Bus)
|
Kl. 21:45
|
|
Kl. 21:45
|
|
|
C
|
|
Mosbæksallé (Støvring)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
|
Stubhuset (Grangårdsvej / Støvring)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
|
Vestre Alle (Grangårdsvej / Støvring)
|
Kl. 21:47
|
|
Kl. 21:47
|
|
|
|
|
Støvring Varmeværk (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 21:49
|
|
Kl. 21:49
|
|
|
|
|
Sørup (Rebild Kommune)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
|
Hjedsbæk (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 21:58
|
|
Kl. 21:58
|
|
|
|
|
Søbakken (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 22:00
|
|
Kl. 22:00
|
|
|
|
|
Suldrup Centrum (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 22:00
|
|
Kl. 22:00
|
|
|
|
|
Himmerlandshave (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 22:01
|
|
Kl. 22:01
|
|
|
|
|
Torstedvej (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 22:02
|
|
Kl. 22:02
|
|
|
|
|
Sønderup (Rebild Kommune)
|
Kl. 22:05
|
|
Kl. 22:05
|
|
|
|
|
Mosbæk (Mosbækvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 22:08
|
|
Kl. 22:08
|
|
|
|
|
Gundestrup (Roldvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 22:11
|
|
Kl. 22:11
|
|
|
|
|
Hans Egedes Vej (Hobrovej / Aars)
|
Kl. 22:15
|
|
Kl. 22:15
|
|
|
|
|
Aars Svømmehal (Himmerlandsgade / Aars)
|
Kl. 22:16
|
|
Kl. 22:16
|
|
|
|
|
Tokesvej (Himmerlandsgade / Aars)
|
Kl. 22:16
|
|
Kl. 22:16
|
|
|
|
|
Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.)
|
Kl. 22:19
|
|
Kl. 22:20
|
|
|
A
|
|
Gislum (Gislumvej / Vesthimm. komm.)
|
Kl. 22:26
|
|
Kl. 22:26
|
|
|
|
|
Østrup (Østergade / Vesthimm. komm.)
|
Kl. 22:30
|
|
Kl. 22:30
|
|
|
|
|
Testrup (Landevejen / Vesthimmerland Kommune)
|
Kl. 22:35
|
|
Kl. 22:35
|
|
|
|
|
Aalestrup Busterminal (Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 22:40
|
|
|
|
|
|