|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 12:13
|
|
Bus 149
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Mellemtoftevej (Gl. Landevej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Gl. Landevej (Smedeland)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Smedeland (Naverland)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Naverland, Farverland (Naverland)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Søen (Naverland)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Poppelstien (Naverland)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Formervangen, Syd (Formervangen)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
|
|
Formervangen, Nord (Formervangen)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Fabriksparken, Formervangen (Fabriksparken)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Gl. Landevej (Herstedøstervej)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Trippendalscentret (Trippendalsvej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Herstedøster Skole (Trippendalsvej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 12:28
|
|
Kl. 12:28
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 12:29
|
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
Vegavænget (Kærmosevej)
|
Kl. 12:30
|
|
Kl. 12:30
|
|
|
|
Godthåbsstien (Damgårdsvej)
|
Kl. 12:31
|
|
Kl. 12:31
|
|
|
|
Blommegården (Damgårdsvej)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
|