|
Helsinge St.
|
|
|
Kl. 23:26
|
|
Bus 380R
|
|
Nygade (Gadekærvej)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Bryderupvej (Rundinsvej)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Bymosevej (Rundinsvej)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Ammendrup (Helsingevej)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Birkegårdsvej (Helsingevej)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Skovfogedvej (Helsingevej)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Annisse Nord (Helsingevej)
|
Kl. 23:32
|
|
Kl. 23:32
|
|
|
|
Holmevej (Helsingevej)
|
Kl. 23:32
|
|
Kl. 23:32
|
|
|
|
Rørmosevej (Helsingevej)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
Annisse, Hejeltevej (Helsingevej)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Håndværkervænget (Præstevej)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Vink - Pølebro (Præstevej)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
Vink - Vittenbjerggård (Nejedevej)
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
Nejede (Ravnsbjergvej)
|
Kl. 23:38
|
|
Kl. 23:38
|
|
|
|
Vink - Vesterskov (Ravnsbjergvej)
|
Kl. 23:40
|
|
Kl. 23:40
|
|
|
|
Alsønderup Kirke (Hillerødvej)
|
Kl. 23:42
|
|
Kl. 23:42
|
|
|
|
Alsønderup, Bøgebakkevej (Hillerødvej)
|
Kl. 23:43
|
|
Kl. 23:43
|
|
|
|
Egerødvej (Hillerødvej)
|
Kl. 23:43
|
|
Kl. 23:43
|
|
|
|
Tulstrup Have (Præstevej)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
Pøle Å (Tulstrupvej)
|
Kl. 23:50
|
|
Kl. 23:50
|
|
|
|
Høgevej (Tulstrupvej)
|
Kl. 23:50
|
|
Kl. 23:50
|
|
|
|
Falkevej (Tulstrupvej)
|
Kl. 23:51
|
|
Kl. 23:51
|
|
|
|
Møllevej (Tulstrupvej)
|
Kl. 23:51
|
|
Kl. 23:51
|
|
|
|
Ålholmparken (Tulstrupvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
Harløsevej (Herredsvejen)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
Heimdalsvej (Herredsvejen)
|
Kl. 23:57
|
|
Kl. 23:57
|
|
|
|
Frejasvej (Herredsvejen)
|
Kl. 23:59
|
|
Kl. 23:59
|
|
|
|
Slotsarkaderne (Nordstensvej)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
Frederiksgade (Hostrupsvej)
|
Kl. 00:02
|
|
Kl. 00:02
|
|
|
|
Østergade (Hostrupsvej)
|
Kl. 00:02
|
|
Kl. 00:02
|
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 00:05
|
|
|
|
|