|
Gladsaxe Trafikplads, terminalen
|
|
|
Kl. 10:34
|
|
Bus 68
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 10:35
|
|
Kl. 10:35
|
|
|
|
Rosenkæret (Vandtårnsvej)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Vandtårnsvej (Gladsaxevej)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 10:47
|
|
Kl. 10:47
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Jagtvej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Vesterport St. (Hammerichsgade)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Polititorvet
|
Kl. 11:10
|
|
Kl. 11:10
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 11:14
|
|
Kl. 11:14
|
|
|
|
Bergthorasgade (Isafjordsgade)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Halfdansgade
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
|
Kigkurren (Sturlasgade)
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
|