|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
|
|
Kl. 18:56
|
|
Bus 500S
|
|
|
Avedøre Holme, CPH Business Park
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
|
Avedøreholmen (Stamholmen)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
|
Helseholmen (Stamholmen)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
|
Fyrmestervej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
|
Brøndby Strand St.
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
|
Albjergparken (Borgm K Rasmussens Blvd)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
|
Brøndby Hallen (Borgm K Rasmussens Blvd)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
|
Gildhøj Centret (Park Allé)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
|
Tranehaven (Park Allé)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
|
Åskellet (Østbrovej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
|
Glostrup St. (Sydvestvej)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:24
|
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 19:25
|
|
Kl. 19:25
|
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
|
Glostrup Nord (Nordre Ringvej)
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
|
Fabriksparken (Nordre Ringvej)
|
Kl. 19:28
|
|
Kl. 19:28
|
|
|
|
|
Sydbuen
|
Kl. 19:37
|
|
Kl. 19:37
|
|
|
|
|
Hedegårdscentret (Hold-an Vej)
|
Kl. 19:39
|
|
Kl. 19:39
|
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:40
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 19:44
|
|
Kl. 19:44
|
|
|
A
|
|
Bydammen
|
Kl. 19:44
|
|
Kl. 19:44
|
|
|
|
|
Skovvejens skole - vest (Skovvej)
|
Kl. 19:46
|
|
Kl. 19:46
|
|
|
|
|
Egebjerghuse (Skovvej)
|
Kl. 19:48
|
|
Kl. 19:48
|
|
|
|
|
Søndergårdsvej (Ballerupvej)
|
Kl. 19:54
|
|
Kl. 19:54
|
|
|
|
|
Værløse St., under broen (Fiskebækvej)
|
Kl. 19:55
|
|
Kl. 19:55
|
|
|
|
|
Bavnestedet (Fiskebækvej)
|
Kl. 19:56
|
|
Kl. 19:56
|
|
|
|
|
Fiskebækbroen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 19:59
|
|
Kl. 19:59
|
|
|
|
|
Farum Bytorv (Frederiksborgvej)
|
Kl. 20:01
|
|
Kl. 20:01
|
|
|
|
|
Farum Midtpunkt (Frederiksborgvej)
|
Kl. 20:02
|
|
Kl. 20:02
|
|
|
|
|
Nordøststien (Bistrupvej)
|
Kl. 20:05
|
|
Kl. 20:05
|
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 20:10
|
|
Kl. 20:10
|
|
|
|
|
Hovedgaden (Stationsvej)
|
Kl. 20:13
|
|
Kl. 20:13
|
|
|
|
|
Birkerød St.
|
Kl. 20:14
|
|
Kl. 20:14
|
|
|
|
|
Birkerød Kongevej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 20:15
|
|
Kl. 20:15
|
|
|
|
|
Byagervej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 20:16
|
|
Kl. 20:16
|
|
|
|
|
Sjælsøskolen (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 20:18
|
|
Kl. 20:18
|
|
|
|
|
Høsterkøbvej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 20:19
|
|
Kl. 20:19
|
|
|
|
|
Isterød (Frederiksborgvej)
|
Kl. 20:23
|
|
Kl. 20:23
|
|
|
|
|
|
Mariehøj Allé (Frederiksborgvej)
|
Kl. 20:24
|
|
Kl. 20:24
|
|
|
|
|
Hovedgaden (Rungstedvej)
|
Kl. 20:25
|
|
Kl. 20:25
|
|
|
|
|
Hørsholm Midtpunkt (Usserød Kongevej)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
|
Kongevejs Centret (Usserød Kongevej)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
|
Bolbrovej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
|
Ådalsparkvej (Højmosen)
|
Kl. 20:30
|
|
Kl. 20:30
|
|
|
|
|
Kokkedal St.
|
Kl. 20:32
|
|
|
|
|
|