|
Kalundborg St.
|
|
|
Kl. 09:18
|
|
Bus 551
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 09:18
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
Lerchenfeldvej (Esbern Snaresvej)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
J.Th. Lundbyesvej (Nørre Allé)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Sundheds- og Akuthus (Nørre Allé)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
Kastanievej (Nørre Allé)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
Holbækvej (Nørre Allé)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Stejlhøj (Holbækvej)
|
Kl. 09:24
|
|
Kl. 09:24
|
|
|
|
Stejlhøjhus (Stejlhøj)
|
Kl. 09:25
|
|
Kl. 09:25
|
|
|
|
Kalundborg Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 09:26
|
|
Kl. 09:26
|
|
|
|
Holbækvej (Stejlhøj)
|
Kl. 09:27
|
|
Kl. 09:27
|
|
|
|
Rådhuset Øst (Kåstrupvej)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
Kåstrup (Kåstrupvej)
|
Kl. 09:30
|
|
Kl. 09:30
|
|
|
|
Loch Ness Centret (Kåstrupvej)
|
Kl. 09:31
|
|
Kl. 09:31
|
|
|
|
Kåstrupvej, Loch Ness (Kåstrupvej)
|
Kl. 09:31
|
|
Kl. 09:31
|
|
|
|
Spangsbro, Tømmerupvej (Kåstrupvej)
|
Kl. 09:33
|
|
Kl. 09:33
|
|
Bus 551
|
|
Tømmerup Skole (Tømmerupvej)
|
Kl. 09:33
|
|
Kl. 09:33
|
|
|
|
Tømmeruphallen (Tømmerupvej)
|
Kl. 09:33
|
|
Kl. 09:33
|
|
|
|
Tømmerup Byvej (Tømmerupvej)
|
Kl. 09:35
|
|
Kl. 09:35
|
|
|
|
Tømmerupvej (Holbækvej)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
Stejlhøj Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 09:38
|
|
Kl. 09:38
|
|
|
|
Holbækvej (Stejlhøj)
|
Kl. 09:38
|
|
Kl. 09:38
|
|
|
|
Kalundborg Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 09:40
|
|
Kl. 09:40
|
|
|
|
Stejlhøjhus (Stejlhøj)
|
Kl. 09:41
|
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
Stejlhøj (Holbækvej)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Holbækvej (Nørre Allé)
|
Kl. 09:43
|
|
Kl. 09:43
|
|
|
|
Kastanievej (Nørre Allé)
|
Kl. 09:44
|
|
Kl. 09:44
|
|
|
|
Sundheds- og Akuthus (Nørre Allé)
|
Kl. 09:45
|
|
Kl. 09:45
|
|
|
|
J.Th. Lundbyesvej (Nørre Allé)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Lerchenfeldvej (Esbern Snaresvej)
|
Kl. 09:47
|
|
Kl. 09:47
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 09:48
|
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
|
Kalundborg St.
|
Kl. 09:51
|
|
|
|
|