|
Blokhus (Møllevej / Jammerbugt Kommune)
|
|
|
Kl. 07:25
|
|
Bus 200
|
|
|
Blokhus Camping (Vesterhavsvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
|
Kirkevej (Vesterhavsvej / Hune)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
|
Hune Rundkørsel (Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
|
Kvorup (Kvorupvej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
|
Pandrup Skole (Blokhusvej / Jammerbugt Komm.)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
|
Pandrup Torv (Bredgade / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
|
Pandrup Bibliotek (Bredgade / Pandrup)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
|
Pandrup Plejecenter (Bredgade / Pandrup)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
|
Industrivej (Bredgade / Pandrup)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
|
Jetsmark Idrætscenter (Bredgade / Jammerbugt Kom.)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
|
Skolecenter Jetsmark (Kås / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
|
Kås Midtby (Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
|
Tranekærvej (Omfartsvejen / Jammerbugt Komm.)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
|
Ryå Mejeri (Brogårdsvej / Aabybro)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
|
Aabybro Plejehjem (Vestergade / Aabybro)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
|
Aabybro Busterminal
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
D
|
|
Møllevej (Østergade / Aabybro)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
|
Mølhavevej (Østergade / Aabybro)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
|
VUC Jammerbugt (Teknologiparken / Aabybro Syd)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
|
Haldagervej (Thistedvej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
|
Lerbæk (Thisted Landevej / Aalborg)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
|
Vejlen (Thisted Landevej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
|
Flyvestationen (Thistedvej / Vadum)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
|
Aalborg Lufthavn (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
|
Hovedværkstedet (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
|
Tagholm (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
|
Stenholm (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
|
Åvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
|
Lindholm St. (Nærbanevej / Nørresundby)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
|
Vesterbrogade (Nørresundby)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
|
Vesterbro (Aalborg)
|
Kl. 08:18
|
|
Kl. 08:18
|
|
|
|
|
Prinsensgade (Aalborg)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område C / Regionalbus)
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
|
C2
|