|
Trekroner St.
|
|
|
Kl. 14:42
|
|
Bus 201A
|
|
RUC Syd (Trekroner Allé)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Lysalleen (Nordens Parkvej)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Linkøpingvej (Nordens Parkvej)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Herregårdsvej, bussluse (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Himmelev Rideklub (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Egegårdsparken (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Hødersvej (Haraldsborgvej)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
Stændertorvet (Palæstræde)
|
Kl. 14:59
|
|
Kl. 14:59
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 15:08
|
|
Kl. 15:08
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 15:09
|
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
Møllehusvej (Holbækvej)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
Neergårdsvej (Holbækvej)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Fælledvej (Holbækvej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Låddenhøj (Holbækvej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Kristiansminde Plejecenter (Holbækvej)
|
Kl. 15:14
|
|
Kl. 15:14
|
|
|
|
Gyldenkærnevej (Holbækvej)
|
Kl. 15:16
|
|
Kl. 15:16
|
|
|
|
Stamvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Svogerslev Kirke (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Søstien (Kongemarksvej)
|
Kl. 15:19
|
|
Kl. 15:19
|
|
|
|
Søtoften (Kongemarksvej)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
Svogerslev, Søbredden (Kongemarksvej)
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
|