|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 22:36
|
|
Bus 21
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 22:37
|
|
Kl. 22:37
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 22:38
|
|
Kl. 22:38
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 22:39
|
|
Kl. 22:39
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 22:39
|
|
Kl. 22:39
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 22:40
|
|
Kl. 22:40
|
|
|
|
Rygårds Allé (Tuborgvej)
|
Kl. 22:40
|
|
Kl. 22:40
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 22:41
|
|
Kl. 22:41
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 22:42
|
|
Kl. 22:42
|
|
|
|
Ellehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 22:42
|
|
Kl. 22:42
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 22:44
|
|
Kl. 22:44
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 22:45
|
|
Kl. 22:45
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 22:46
|
|
Kl. 22:46
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Hulgårdsvej)
|
Kl. 22:51
|
|
Kl. 22:51
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 22:52
|
|
Kl. 22:52
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 22:52
|
|
Kl. 22:52
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
Limfjordsvej (Rebildvej)
|
Kl. 22:55
|
|
Kl. 22:55
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Ålholmvej)
|
Kl. 23:01
|
|
Kl. 23:01
|
|
|
|
Ålholm Plads (Roskildevej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 23:03
|
|
Kl. 23:03
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
|
Hvidovrevej (Randrupvej)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 23:07
|
|
Kl. 23:07
|
|
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
|