|
Kerteminde Rtb. (Kerteminde Kommune)
|
|
|
Kl. 16:03
|
|
Bus 921
|
|
Hinkesvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Søvangsparken (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 16:05
|
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
Rynkebyvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Gammelmose (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Idrætsvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 16:08
|
|
Kl. 16:08
|
|
|
|
Revninge Kirke (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Lundevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Flødstrup (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Flødstrupvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Ullerslev (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Lundsager (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Vibeskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Østervej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Korkendrup (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
Nederbyvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Aunslev (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Åløkkevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Pilevadvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Højagervej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Juelsbergvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Sprotoften (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
|
Sygehusenheden (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Lindealleen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Skolegade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Bastionen Nyborg (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Nyborg Privatskole (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Nyborg Station (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
|