|
Ringsted St.
|
|
|
Kl. 18:12
|
|
Bus 460R
|
|
Skellerødvej (Sorøvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Langebæksgård (Sorøvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Langemosevej (Sorøvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Bringstrupvej (Sorøvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Sigersted Huse (Sorøvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Hjortholmvej (Sorøvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Tornmarksvej (Ringstedvej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Ringstedvej, efter Brohusvej (Ringstedvej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Fjenneslev,Thyrasvej (Ringstedvej)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Gartnervænget (Ringstedvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Egekærsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Pilegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Slaglille (Ringstedvej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Søbjærg (Ringstedvej)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
St. Ladegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Tuelsborgvej (Ringstedvej)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Sorøhallen (Ringstedvej)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
Regionshuset (Alleen)
|
Kl. 18:28
|
|
Kl. 18:28
|
|
|
|
Hauchsvej (Alleen)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Sorø Byterminal (Rådhusvej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Esbern Snaresvej (Slagelsevej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Fredensvej (Slagelsevej)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Ankerhus (Slagelsevej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Haverupvej (Slagelsevej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Borød Holme (Slagelsevej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Kindertofte (Sorøvej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Sorøvej uf.126 (Sorøvej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Sorøvej uf.87 (Sorøvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Ottestrupvej (Sorøvej)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
Skovsøvej (Sorøvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Slagelse, Skovsø (Sorøvej)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Industrivej (Sorøvej)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
Nørreås (Sorøvej)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Strudsbergsvej (Sorøvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
|
Gartnerhaven (Østre Allé)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
|