|
Helsingør St.
|
|
|
Kl. 10:16
|
|
Bus 802
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Kongevejen (Mads Holms Vej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Belvederevej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Kierboesvej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Galschiøtsvej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Montebello (Gurrevej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Solbakken (Rønnebær Alle)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Kongevejen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Skolen v. Rønnebær Alle (Rønnebær Alle)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Bøgebakken (Rønnebær Alle)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Tjørnevej (Rønnebær Alle)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Borupgårdskolen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
Snekkersten St.
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
|