|
Skælskør Busterminal (Stationsvej)
|
|
|
Kl. 07:18
|
|
Bus 907
|
|
Havnepladsen (Havnevej)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Harboes Vænge (Skovvej)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Holmevej, SANO (Slagelsevej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Tranderup (Rennebjergvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Egerupvej (Rennebjergvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Rennebjergvej (Borgbjergvej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Idrætshal (Borgbjergvej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Boeslunde kirke (Sønderupvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Boeslunde, Kærebjergvej (Boeslunde Byvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Hovstien (Boeslunde Byvej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Gryderupvej (Boeslunde Byvej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Lille Egede Friskole (Korsør Landevej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Stengelshøjvej (Næstved Landevej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Bonderupvej (Skovvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Korsør Lystskov (Skovvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Norstien (Skovvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Skovparken (Nor Alleen)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Dæmningen (Tyreengen)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Elme Alle (Linde Alle)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Teilmanns Allé (Norvangen)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Caspar Brands Plads
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Engvej (Tårnborgvej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Motalavej (Tårnborgvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
|
Korsør St.
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
|