|
Farum St.
|
|
|
Kl. 11:14
|
|
Bus 334
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 11:17
|
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 11:18
|
|
Kl. 11:18
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 11:19
|
|
Kl. 11:19
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 11:20
|
|
Kl. 11:20
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 11:21
|
|
Kl. 11:21
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 11:24
|
|
Kl. 11:24
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads (Bistrupvej)
|
Kl. 11:26
|
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 11:26
|
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 11:27
|
|
Kl. 11:27
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 11:29
|
|
Kl. 11:29
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 11:29
|
|
Kl. 11:29
|
|
|
|
Vasevej (Kongevejen)
|
Kl. 11:31
|
|
Kl. 11:31
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 11:31
|
|
Kl. 11:31
|
|
|
|
Landsevej (Kongevejen)
|
Kl. 11:32
|
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 11:32
|
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 11:33
|
|
Kl. 11:33
|
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 11:34
|
|
Kl. 11:34
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 11:36
|
|
|
|
|