|
Dyssegårdsvej, Vendepladsen (Dyssegårdsvej)
|
|
|
Kl. 18:58
|
|
Bus 601A
|
|
|
Dyssegårdscenteret (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
|
Flinteøksen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
|
Professionshøjskolen Absalon (Parkvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
|
Svendborgvej (Parkvej)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
|
Skt. Jørgens Kirke (Parkvej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
|
Odensevej (Parkvej)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
|
Sct Jørgens Park (Parkvej)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
|
Grønlandsvej (Parkvej)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
|
Norgesvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
|
Gallemarksvej (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
|
Munkebo (Farimagsvej)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
|
Næstved St. (Farimagsvej)
|
Kl. 19:13
|
|
Kl. 19:15
|
|
Bus 601A
|
B
|
|
Ndr. Farimagsvej (Viadukten)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
|
Havrevænget (Hvedevænget)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
|
Rugvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
|
Primulavej (Hvedevænget)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
|
Anemonevej (Erantisvej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
|
Erantisvej 48 (Erantisvej)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
|
A-broen (Østre Ringvej)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
|
Køgevej (Østre Ringvej)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
|
Næstved Storcenter
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
|
Susåskole afd Holsted (Holsted Allé)
|
Kl. 19:29
|
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
|
Trompetvej (Holsted Allé)
|
Kl. 19:30
|
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
|
Fagotvej (Holsted Allé)
|
Kl. 19:30
|
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
|
Kuhlaus Vej (Holsted Allé)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
|
|
Kuhlaus Vej (Holsted Allé)
|
Kl. 19:33
|
|
|
|
|
|