Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Brøndbyøster St., Nygårds Plads (Nygårds Plads) | Kl. 15:35 | Bus 13 | ||||
Nygårds Plads, øst (Nygårds Plads) | Kl. 15:35 | Kl. 15:35 | ||||
Korsdalsvej (Roskildevej) | Kl. 15:37 | Kl. 15:37 | ||||
Vestbadet (Roskildevej) | Kl. 15:39 | Kl. 15:39 | ||||
Brandholms Allé (Roskildevej) | Kl. 15:40 | Kl. 15:40 | ||||
Roskildevej (Tårnvej) | Kl. 15:41 | Kl. 15:41 | ||||
Valhøjs Allé (Tårnvej) | Kl. 15:42 | Kl. 15:42 | ||||
Rødager Allé (Tårnvej) | Kl. 15:43 | Kl. 15:43 | ||||
Rødovre Centrum (Tårnvej) | Kl. 15:44 | Kl. 15:44 | ||||
Rødovre Centrum (Rødovre Parkvej) | Kl. 15:46 |