|
Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.)
|
|
|
Kl. 01:33
|
|
Natbus 52N
|
A
|
|
Tokesvej (Himmerlandsgade / Aars)
|
Kl. 01:33
|
|
Kl. 01:33
|
|
|
|
|
Aars Svømmehal (Himmerlandsgade / Aars)
|
Kl. 01:34
|
|
Kl. 01:34
|
|
|
|
|
Hans Egedes Vej (Hobrovej / Aars)
|
Kl. 01:35
|
|
Kl. 01:35
|
|
|
|
|
Gundestrup (Roldvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 01:37
|
|
Kl. 01:37
|
|
|
|
|
Mosbæk (Mosbækvej / Vesthimm. Komm.)
|
Kl. 01:41
|
|
Kl. 01:41
|
|
|
|
|
Sønderup (Rebild Kommune)
|
Kl. 01:44
|
|
Kl. 01:44
|
|
|
|
|
Torstedvej (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 01:47
|
|
Kl. 01:47
|
|
|
|
|
Himmerlandshave (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 01:49
|
|
Kl. 01:49
|
|
|
|
|
Suldrup Centrum (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 01:50
|
|
Kl. 01:50
|
|
|
|
|
Søbakken (Hjedsbækvej / Suldrup)
|
Kl. 01:50
|
|
Kl. 01:50
|
|
|
|
|
Hjedsbæk (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 01:51
|
|
Kl. 01:51
|
|
|
|
|
Sørup (Rebild Kommune)
|
Kl. 01:57
|
|
Kl. 01:57
|
|
|
|
|
Industrimarken (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 01:57
|
|
Kl. 01:57
|
|
|
|
|
Støvring Varmeværk (Hjedsbækvej / Rebild Kommune)
|
Kl. 02:00
|
|
Kl. 02:00
|
|
|
|
|
Vestre Alle (Grangårdsvej / Støvring)
|
Kl. 02:01
|
|
Kl. 02:01
|
|
|
|
|
Stubhuset (Grangårdsvej / Støvring)
|
Kl. 02:02
|
|
Kl. 02:02
|
|
|
|
|
Mosbæksallé (Støvring)
|
Kl. 02:02
|
|
Kl. 02:02
|
|
|
|
|
Støvring St. (Bus)
|
Kl. 02:05
|
|
Kl. 02:06
|
|
|
A
|
|
Hermesvej (Hobrovej / Støvring)
|
Kl. 02:08
|
|
Kl. 02:08
|
|
|
|
|
Annerup (Hobrovej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 02:10
|
|
Kl. 02:10
|
|
|
|
|
Klæstrupholmvej (Ellidshøjvej / Ellidshøj)
|
Kl. 02:11
|
|
Kl. 02:11
|
|
|
|
|
Mjels Bro (Ellidshøjvej / Ellidshøj)
|
Kl. 02:11
|
|
Kl. 02:11
|
|
|
|
|
Ellidshøj (Ellidshøjvej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 02:12
|
|
Kl. 02:12
|
|
|
|
|
Bonderupvej (Hobrovej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 02:14
|
|
Kl. 02:14
|
|
|
|
|
Stubmøllevej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 02:16
|
|
Kl. 02:16
|
|
|
|
|
Svenstrup Station (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 02:17
|
|
Kl. 02:17
|
|
|
|
|
Svenstrup Skolevej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 02:18
|
|
Kl. 02:18
|
|
|
|
|
Skipper Clements Vej ( Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 02:19
|
|
Kl. 02:19
|
|
|
|
|
Marathonvej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 02:20
|
|
Kl. 02:20
|
|
|
|
|
Atletikvej (Hobrovej / Svenstrup)
|
Kl. 02:20
|
|
Kl. 02:20
|
|
|
|
|
Lere (Hobrovej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 02:21
|
|
Kl. 02:21
|
|
|
|
|
Ikea (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 02:22
|
|
Kl. 02:22
|
|
|
|
|
Hjortevej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 02:22
|
|
Kl. 02:22
|
|
|
|
|
Bilka (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 02:23
|
|
Kl. 02:23
|
|
|
|
|
Dyrskuevej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 02:24
|
|
Kl. 02:24
|
|
|
|
|
Stationsmestervej (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 02:25
|
|
Kl. 02:25
|
|
|
|
|
Sofiendal Skole (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 02:27
|
|
Kl. 02:27
|
|
|
|
|
Mariendal Mølle (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 02:28
|
|
Kl. 02:28
|
|
|
|
|
Provstejorden (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 02:30
|
|
Kl. 02:30
|
|
|
|
|
Skipperen (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 02:30
|
|
Kl. 02:30
|
|
|
|
|
Sygehus Syd (Hobrovej / Aalborg)
|
Kl. 02:31
|
|
Kl. 02:31
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område B / Kennedy Arkaden)
|
Kl. 02:36
|
|
|
|
|
B2
|