|
Allerød St.
|
|
|
Kl. 13:29
|
|
Bus 385
|
|
Nymøllevej (Banevang)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Allerød Privatskole (Sortemosevej)
|
Kl. 13:31
|
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
Sortemosevej, Niras (Sortemosevej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Blovstrød Byvej (Kongevejen)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Høveltevej (Kongevejen)
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
|
|
Byagervej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Kajerødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Bakkevej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Birkerød Hovedgade (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Ravnsnæsvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Søndervangen (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Skovrødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Birkerød Kongevej 4 (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Kongevejen 489 (Kongevejen)
|
Kl. 13:42
|
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
Vasevej (Kongevejen)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Landsevej (Kongevejen)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
|