|
Dragør Stationsplads
|
|
|
07:12
|
|
Bus 250S
|
|
Dragør Skole (Vestgrønningen)
|
07:12
|
|
07:12
|
|
|
|
Idrætsstien (Søndre Strandvej)
|
07:15
|
|
07:15
|
|
|
|
Vierdiget (Krudttårnsvej)
|
07:17
|
|
07:17
|
|
|
|
Hollændervænget (Krudttårnsvej)
|
07:18
|
|
07:18
|
|
|
|
Søndre Røsevej (Krudttårnsvej)
|
07:19
|
|
07:19
|
|
|
|
Mågevænget (Krudttårnsvej)
|
07:19
|
|
07:19
|
|
|
|
Store Magleby Strandvej (Møllevej)
|
07:20
|
|
07:20
|
|
|
|
Fasanvænget (Møllevej)
|
07:22
|
|
07:22
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
07:25
|
|
07:25
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
07:30
|
|
07:30
|
|
|
|
Ingstrup Allé (Englandsvej)
|
07:32
|
|
07:32
|
|
|
|
Brønderslev Allé (Englandsvej)
|
07:33
|
|
07:33
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
07:34
|
|
07:34
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
07:37
|
|
07:37
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
07:39
|
|
07:39
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
07:41
|
|
07:41
|
|
|
|
Sundbyvester Plads (Amagerbrogade)
|
07:46
|
|
07:46
|
|
|
|
Øresundsvej (Amagerbrogade)
|
07:50
|
|
07:50
|
|
|
|
Amagerbro St. (Amagerbrogade)
|
07:53
|
|
07:53
|
|
|
|
Ørestads Boulevard (Amager Boulevard)
|
07:56
|
|
07:56
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
08:03
|
|
08:03
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
08:05
|
|
08:05
|
|
|
|
Forum St. (Rosenørns Allé)
|
08:12
|
|
08:12
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
08:18
|
|
08:18
|
|
|
|
Borups Plads
|
08:21
|
|
08:21
|
|
|
|
Høsterkøbgade (Lundtoftegade)
|
08:23
|
|
08:23
|
|
|
|
Nørrebro St. (Frederikssundsvej)
|
08:27
|
|
08:27
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
08:31
|
|
08:31
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
08:33
|
|
08:33
|
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
08:34
|
|
08:34
|
|
|
|
Hillerødmotorvejen, Tingbjerg (Hillerødmotorvejen)
|
08:40
|
|
08:40
|
|
|
|
Mørkhøj (Mørkhøjvej)
|
08:43
|
|
08:43
|
|
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
08:44
|
|
08:44
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads, Terminalen
|
08:46
|
|
|
|
|