|
Gladsaxe Trafikplads, Terminalen
|
|
|
08:16
|
|
Bus 250S
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
08:16
|
|
08:16
|
|
|
|
Mørkhøj (Mørkhøjvej)
|
08:17
|
|
08:17
|
|
|
|
Hillerødmotorvejen, Tingbjerg (Hillerødmotorvejen)
|
08:20
|
|
08:20
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
08:25
|
|
08:25
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
08:27
|
|
08:27
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
08:28
|
|
08:28
|
|
|
|
Nørrebro St. (Folmer Bendtsens Plads)
|
08:33
|
|
08:33
|
|
|
|
Høsterkøbgade (Lundtoftegade)
|
08:35
|
|
08:35
|
|
|
|
Borups Plads (Lundtoftegade)
|
08:36
|
|
08:36
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
08:39
|
|
08:39
|
|
|
|
Forum St. (Rosenørns Allé)
|
08:44
|
|
08:44
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (Vesterbrogade)
|
08:51
|
|
08:51
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
08:54
|
|
08:54
|
|
|
|
Ørestads Boulevard (Amager Boulevard)
|
08:59
|
|
08:59
|
|
|
|
Amagerbro St. (Amagerbrogade)
|
09:03
|
|
09:03
|
|
|
|
Øresundsvej (Amagerbrogade)
|
09:04
|
|
09:04
|
|
|
|
Sundbyvester Plads (Amagerbrogade)
|
09:09
|
|
09:09
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Tårnbyvej)
|
09:12
|
|
09:12
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
09:13
|
|
09:13
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
09:16
|
|
09:16
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
09:17
|
|
09:17
|
|
|
|
Brønderslev Allé (Englandsvej)
|
09:18
|
|
09:18
|
|
|
|
Ingstrup Allé (Englandsvej)
|
09:19
|
|
09:19
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
09:21
|
|
09:21
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
09:25
|
|
09:25
|
|
|
|
Fasanvænget (Møllevej)
|
09:27
|
|
09:27
|
|
|
|
Store Magleby Strandvej (Krudttårnsvej)
|
09:28
|
|
09:28
|
|
|
|
Mågevænget (Krudttårnsvej)
|
09:29
|
|
09:29
|
|
|
|
Søndre Røsevej (Krudttårnsvej)
|
09:29
|
|
09:29
|
|
|
|
Hollændervænget (Krudttårnsvej)
|
09:30
|
|
09:30
|
|
|
|
Vierdiget (Krudttårnsvej)
|
09:31
|
|
09:31
|
|
|
|
|
Idrætsstien (Søndre Strandvej)
|
09:32
|
|
09:32
|
|
|
|
Dragør Skole (Vestgrønningen)
|
09:34
|
|
09:34
|
|
|
|
Kongevejen (Stationsvej)
|
09:34
|
|
|
|
|
|
Dragør Stationsplads
|
09:35
|
|
|
|
|